Jak jsou na tom hodinky s vodotěsností?


 

Všechny naše hodinky jsou vlhkotěsné, tudíž se nemusíte obávat použít navhlčenou látku nebo hadřík na čištění pouzdra a řemínku. Pokud je po setření přeleštíte ještě suchým hadříkem, dočkáte se maximálního lesku. 

 

Pokud se již dostanete s našimi hodinkami pod vodu, je velmi důležité mít vždy zatlačenou korunku a nikdy s ní nemanipulovat pod vodou. Prudké nárazy hodinek, či jejich součástí, mohou oslabit jejich vodotěsnost, jakož i prudké změny teploty. Těsnění hodinek se časem opotřebují. Vzhledem k těmto faktorům je vhodné dát zkontrolovat vodotěsnost k hodináři každých alespoň 24 měsíců. Při každém otevření hodinek pak doporučujeme udělat i zkoušku vodotěsnosti.

 

Parametry vodotěsnosti/vodoodolnosti našich hodinek: 30 metrů / 3ATM - vlhkotěsné - vhodné, když na ně stříká voda, nebo po nich stéká - mytí rukou, déšť, sprchování

 

Shrnutí: hodinky jsou připraveny k dennímu užívání a běžný zásah vody třeba při mytí rukou, při dešti atp. je nepřekvapí.

DOPORUČENÍ: Kůže a kov u řemínků může mít při dlouhodobějším styku s vodou tendenci se poškozovat, proto nedoporučujeme s hodinkami plavat. Pro dlouhý život materiálů doporučujeme se vyhnout i slané vodě.

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz