Jak jsou na tom hodinky s vodotěsností?


 

Všechny naše hodinky jsou vlhkotěsné, tudíž se nemusíte obávat použít navhlčenou látku nebo hadřík na čištění pouzdra a řemínku. Pokud je po setření přeleštíte ještě suchým hadříkem, dočkáte se maximálního lesku. 

 

Pokud se již dostanete s našimi hodinkami pod vodu, je velmi důležité mít vždy zatlačenou korunku a nikdy s ní nemanipulovat pod vodou. Prudké nárazy hodinek, či jejich součástí, mohou oslabit jejich vodotěsnost, jakož i prudké změny teploty. Těsnění hodinek se časem opotřebují. Vzhledem k těmto faktorům je vhodné dát zkontrolovat vodotěsnost k hodináři každých alespoň 24 měsíců. Při každém otevření hodinek pak doporučujeme udělat i zkoušku vodotěsnosti.

 

Parametry vodotěsnosti/vodoodolnosti našich hodinek: 30 metrů / 3ATM - vlhkotěsné - vhodné, když na ně stříká voda, nebo po nich stéká - mytí rukou, déšť, sprchování

 

Shrnutí: hodinky jsou připraveny k dennímu užívání a běžný zásah vody třeba při mytí rukou, při dešti atp. je nepřekvapí.

DOPORUČENÍ: Kůže a kov u řemínků může mít při dlouhodobějším styku s vodou tendenci se poškozovat, proto nedoporučujeme s hodinkami plavat. Pro dlouhý život materiálů doporučujeme se vyhnout i slané vodě.

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení