Doprava a platba


 

Objednávku k vám za běžného režimu doručíme do 2 pracovních dnů, ve výjimečných případech to může být o 1-2 dny déle. O aktuálním stavu objednávky budete vždy informováni e-mailem. 

Pokud se na něco chcete zeptat, rádi vám poradíme na e-mailu info@francobene.cz nebo na telefonním čísle +420 797 626 925 (v pracovní dny 9:00 - 17:00).


Zásilkovna - na pobočku 

Se Zásilkovnou můžete využít jednu z více než 2100 výdejních míst po celé České republiceO doručení se dozvíte bezplatnou smskou, ve které naleznete i heslo potřebné k vyzvednutí.

Tato doprava je za 69 Kč a k objednávkám nad 1000 Kč zdarma. 

 

Kurýr - doručení domů

Pokud nechcete nikam chodit a chcete to dovézt až domů, můžete využít tuto službu. Vybíráme nejkvalitnějšího a nejrychlejšího smluvního dopravce v čase objednávky tak, abyste dostali objednávku co nejrychleji a byli tak maximálně spokojeni. 

Tato doprava je za 89 Kč a k objednávkám nad 1000 Kč zdarma. 

 

Zaplatit můžete následujícími způsoby:


 

Platba kartou

V dnešní internetové době si dokážete zaplatit nakoupené zboží během pár vteřin. To je případ této platby, kdy ve spolupráci se zabezpečenou platební bránou ShoptetPay dokážete zaplatit za svou objednávku online a rychleji než kdy jindy. Po zaplacení dostanete fakturu e-mailem.

Tento typ platby je u nás zdarma.

 

Platba převodem

Pokud nevlastníte platební kartu, nebo jen chcete mít jistotu, že jste vše odeslali správně, můžete si v košíku zvolit platbu převodem na náš účet. Poté co objednávku potvrdíte dostanete veškeré potřebné údaje mailem. Zaplatit zvládnete i přes vygenerovaný QR kód. Jakmile obdržíme platbu, zašleme vám fakturu e-mailem a následně i zboží. 

Tento typ platby je u nás zdarma. 

 

Platba na dobírku

Pokud nejste zvyklí platit do předu, můžete využít platbu na dobírku. Za tuto službu si ale dopravci účtují poplatky, proto si za dobírku budete muset připlatit. Fakturu vám zašleme hned po zaplacení dobírky. 

 

Cena této platební možnosti je 49,- Kč. 

 

Děkujeme a budeme se těšit na vaši objednávku. 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz