Doprava a platba


 

Objednávku k vám za běžného režimu doručíme do 2 pracovních dnů, ve výjimečných případech to může být o 1-2 dny déle. O aktuálním stavu objednávky budete vždy informováni e-mailem. 

Pokud se na něco chcete zeptat, rádi vám poradíme na e-mailu info@francobene.cz nebo na telefonním čísle +420 797 626 925 (v pracovní dny 9:00 - 17:00).

 

Osobní odběr

Zboží si můžete po předchozí domluvě vyzvednout osobně na adrese Medunova 2947/1, 155 00 - Praha 5 (hned u metra B - Stodůlky). 

Osobní odběr je zdarma.

 

V případě zájmu o osobní odběr je potřeba domluvit si termín vyzvednutí. Obvykle jsme k dispozici ve všechny pracovní dny v časech 9:00 - 17:00. Pokud Vám termín nevyhovuje nebo preferujete osobní odběr o víkendu či svátcích, kontaktujte nás prosím s dostatečným předstihem na emailu info@francobene.cz nebo na tel. +420 797 626 925 a domluvíme si vhodný termín individuálně.

 

Všechno zboží k vám doručí naši přepravní partneři:


Zásilkovna - na pobočku 

Se Zásilkovnou můžete využít jednu z více než 2100 výdejních míst po celé České republiceO doručení se dozvíte bezplatnou smskou, ve které naleznete i heslo potřebné k vyzvednutí.

Tato doprava je za 49 Kč a k objednávkám nad 1000 Kč zdarma. 

 

Kurýr - doručení domů

Pokud nechcete nikam chodit a chcete to dovézt až domů, můžete využít tuto službu. Vybíráme nejkvalitnějšího a nejrychlejšího smluvního dopravce v čase objednávky tak, abyste dostali objednávku co nejrychleji a byli tak maximálně spokojeni. 

Tato doprava je za 69 Kč a k objednávkám nad 1000 Kč zdarma. 

 

Česká pošta

Pokud máte rádi starou dobrou Českou poštu, můžete ji využít. Využíváme službu, která vám doručí naši objednávku až domů. Pokud vás náhodou doma nezastihnou, uloží vám ji na nejbližší poštu a pro zásilku si tak můžete skočit kdy se vám to hodí. 

Tato doprava je za 119 Kč a k objednávkám nad 1000 Kč pouze za 49 Kč. 

 

Zaplatit můžete následujícími způsoby:


 

Platba kartou

V dnešní internetové době si dokážete zaplatit nakoupené zboží během pár vteřin. To je případ této platby, kdy ve spolupráci se zabezpečenou platební bránou ThePay dokážete zaplatit za svou objednávku online a rychleji než kdy jindy. Po zaplacení dostanete fakturu e-mailem.

Tento typ platby je u nás zdarma.

 

Platba převodem

Pokud nevlastníte platební kartu, nebo jen chcete mít jistotu, že jste vše odeslali správně, můžete si v košíku zvolit platbu převodem na náš účet. Poté co objednávku potvrdíte dostanete veškeré potřebné údaje mailem. Zaplatit zvládnete i přes vygenerovaný QR kód. Jakmile obdržíme platbu, zašleme vám fakturu e-mailem a následně i zboží. 

 

Tento typ platby je u nás zdarma. 

Platba na dobírku

Pokud nejste zvyklí platit do předu, můžete využít platbu na dobírku. Za tuto službu si ale dopravci účtují poplatky, proto si za dobírku budete muset připlatit. Fakturu vám zašleme hned po zaplacení dobírky. 

 

Cena této platební možnosti je 49,- Kč. 

 

Děkujeme a budeme se těšit na vaši objednávku.