O nás


  

Jsme český start-up, který miluje módu, kvalitu a slušivé doplňky. Značku franco bene jsme založili v roce 2019 a momentálně se náš tým skládá ze 3 členů. Před naším startem jsme si dali jasný cíl – přinést na československý trh doplňky, které budou jak kvalitní, tak za rozumnou cenu.

V roce 2020 jsme přišli na trh s #francobene hodinkami, které unosí doslova každé ženské zápěstí. Přišli jsme s designem, který se hodí úplně ke každé příležitosti. Největší výhodou našich hodinek jsou měnitelné řemínky, kterých si k jednomu ciferníku můžete pořídit až v 8 barevných kombinacích. Přinesli jsme tak doplněk, který si můžete přizpůsobit dle své aktuální nálady či outfitu. Ukázalo se, že měnitelné řemínky jsou opravdu něco, co na našem trhu chybělo – vaše zpětná vazba je toho skvělým důkazem. #děkujemezapodporu 

V roce 2021 jsme rozšířili sortiment i o šperky, kterých aktuálně nabízíme přes 200 druhů, a stále přidáváme další. Všechny naše šperky jsou z chirurgické oceli, díky které jsou hypoalergenní a odolné. Samostatná nerezová ocel je totiž odolnější než stříbro či zlato a nedochází tak k přílišnému opotřebení. Často se nás ptáte, jestli se vám produkty brzo “neošoupou“, ale jediné, co vám na to můžeme říct je, že z 3500 objednávek za rok 2021 jsme neřešili ani jednu reklamaci spojenou se ztrátou barvy či rzí.

A co výroba? Za pomoci našich skvělých dodavatelů se nám podařilo zachovat všechny vlastnosti, které jsme chtěli. Momentálně všechny doplňky necháváme vyrábět v Asii s tím, že aktuálně řešíme přesun výroby do Čech, abychom mohli nabízet kompletně české výrobky. Našim cílem je si u každého produktu udržet jednoduchost, eleganci, kvalitu a hlavně, rozumnou cenu. Každý kousek, který se k vám dostane, před odesláním pečlivě kontrolujeme, abychom mohli zaručit, že se k vám dostane vždy 100% výrobek.

Koncem roku 2021 jsme uvedli i první řadu slunečních brýlí. Naše nabídka se prozatím skládá z pár designů, ale najdete u nás jak úplnou klasiku, tak i odvážnější kousky. Všechny sluneční brýle balíme do eco dustbagů ve kterém k vám dorazí v bezpečí a bez zbytečných škrábanců nebo oděrek.

Jaké jsou plány na rok 2022? Rozhodně rozšiřování šperků! Jsme až překvapeni, jaký mají úspěch a jaké zprávy či recenze nám od vás chodí. Jedním slovem – děkujeme. Každé objednávky si velmi vážíme. 

 

Náš tým


US

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz