Prodejna

První franco bene prodejna je na světě!

Už dlouho jste přemýšleli o kousku od nás, ale neuměli jste se rozhodnout? 

Na naší prodejně vám s výběrem rádi poradíme a doporučíme Vám kousky dle Vašich preferencí. Pokud si nevíte rady s velikostí prstýnku a máte problém s odhadem, na naší prodejně si můžete vyzkoušet, jak Vám naše prstýnky sednou, máme na to i vyhrazenou sekci (Vyzkoušej si svou velikost).  Navíc vám rádi přineseme dostupné velikosti prstýnku, o který máte zájem - na vyzkoušení.

Nevíte, jaký šperk se hodí k vašemu odstínu pleti nebo máte problém s odhadnutím, zda jste silver girl nebo gold girl typ? I s tím vám jistě poradíme a vybereme pro vás tu nejvhodnější variantu.

Samozřejmě, že si u nás také můžete vyzvednout online objednávku, stačí si tuto možnost zvolit při volbě dopravy. Svou online objednávku můžete zaplatit předem nebo kartou/hotově u nás na prodejně.

Vše, co máme na našem webu máme také skladem na naší prodejně. Pokud nějakou z věcí nebudeme mít vystavenou, stačí se nás zeptat a my vám daný produkt přineseme ze skladu.

Také si u nás můžete vyřídit výměnu a vrácení zboží (zakoupených online nebo i na prodejně) do 14 dnů od zakoupení/převzetí objednávky nebo i reklamaci.

Připravili jsme si pro Vás taky sekci ''Zachraň šperk'', kde můžeš zachránit jeden z našich nedokonalých šperků, stačí, když splníš pár jednoduchých kroků. Více se ale dozvíš u nás na prodejně.

Jsme zde pro vás každý pracovní den po – pá od 10:00 do 18:00.

Najdete nás na adrese: Elišky Krásnohorské 133/11, 110 00, Praha 1

Budeme se na vás těšit!
tým franco bene

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz