Jak mi přijde objednávka zabalená?

Doručení na adresu

Při doručení na adresu k Vám přijde objednávka zabalená v naší obrandované obálce. V obálce se bude nacházet krabička, ve které se bude nacházet šperk z vaší objednávky. V případě, že si objednáte více kousků, přikládáme do krabičky malý bílý dustbag, ve kterém se nacházejí další šperky. Pokud se vám vše nevejde do jedné krabičky, zabalíme vám šperky do dvou.

V případě, že máte zájem o zaslání šperků zabalených zvlášť, napište nám to prosím do poznámky v objednávce.

Sluneční brýle balíme do elegantního bílého koženkového pouzdra s naším logem, poskytujícím stylovou ochranu vašim brýlím a to následně dáme do krabice vystlané papírem.

Nepotřebujete krabičku? Zaškrtněte si na konci objednávky ekologické balení a šperk k vám doručíme v našem eco dustbagu, který je z GOTS certifikován organické bavlny.

 Obrázek 10.06.2024 v 16.05

Doručení na prodejnu

Při doručení vaší objednávky na prodejnu se postaráme o to, aby byla pečlivě zabalena. Vaše šperky budou klasicky umístěny buď do krabičky nebo ekologického dustbagu podle vašeho výběru. Poté budou vloženy do naší vlastní, designově provedené tašky, která je vystlaná ochranným papírem, aby byla zajištěna maximální ochrana vašich šperků

Obrázek 04.06.2024 v 11.36

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz